Jak działa SESJA?

Sesja w tabletkach, dzięki zawartym składnikom zmniejsza senność, poprawia koncentrację i wspomaga pamięć. Nie kuj na siłę, walnij Sesję i egzamin masz zdany ot tak. 

Podane składniki dotyczą Sesji w tabletkach.

 

 

Kofeina.

Wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego oraz senności, zwiększa zdolność do wysiłku.

Wyciąg z korzenia żeń-szenia.

Przyczynia się do dobrej sprawności poznawczej oraz do optymalnej  aktywności umysłowej. Pomaga utrzymać dobrą formę fizyczną i umysłową w przypadkach osłabienia,  wyczerpania i utraty koncentracji.

Wyciąg z liści Bacopa monnieri

Przyczynia się do poprawy koncentracji i pamięci.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, wspomaga równowagę psychiczną oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji narządów słuchu i wzroku.

Na podstawie badania BIOSTAT (październik 2015) przeprowadzonego na grupie 80 osób.
*Na pytanie o to czy po zażyciu suplementu diety SESJA udało im się zapamiętać materiał przed egzaminem, 62 osoby (77,5% badanej populacji) odpowiedziały „raczej tak” a 4 osoby „zdecydowanie tak” (5,0% badanej populacji).
**Na pytanie o to czy po zażyciu suplementu diety SESJA czuli się dobrze przygotowani do egzaminu, 55 osób (68,8% badanej populacji) odpowiedziały „raczej tak” a 10 osób „zdecydowanie tak” (12,5% badanej populacji).
***Na pytanie o znajomość innego produktu przeznaczonego do wspierania nauki, który jest bardziej skuteczny niż SESJA, 51 osób (63,8% badanej populacji) odpowiedziały „raczej nie” a 10 osób „zdecydowanie nie” (12,5% badanej populacji).

 

Składniki Sesja suplement diety w postaci tabletek musujących: poprawiają koncentrację, wspomagają pamięć, zmniejszają uczucie senności, wspierają funkcjonowanie układu nerwowego. Kofeina wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację, zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego oraz senności. Zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego. Witamina B12 i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Składniki Sesja suplement diety w postaci tabletek: poprawiają koncentrację, wspomagają pamięć, zmniejszają uczucie senności, zwiększają odporność psychiczną. Wyciąg z korzenia żeń-szenia przyczynia się do dobrej sprawności poznawczej oraz do optymalnej aktywności umysłowej. Pomaga utrzymać dobrą formę fizyczną i umysłową w przypadkach osłabienia, wyczerpania i utraty koncentracji. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, wspomaga równowagę psychiczną oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji narządów słuchu i wzroku. Wyciąg z liści Brahmi przyczynia się do poprawy koncentracji i pamięci. Kofeina wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację, zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego oraz senności. Zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego.

 

Sesja suplement diety. Pamięć, koncentracja, senność. Recepta na każdy egzamin.

Kofeina

Wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację, zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego oraz senności, zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego

Wyciąg z korzenia żeń-szenia

Przyczynia się do dobrej sprawności poznawczej oraz do optymalnej aktywności umysłowej. Pomaga utrzymać dobrą formę fizyczną i umysłową

w przypadkach osłabienia, wyczerpania

i utraty koncentracji.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba)

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, wspomaga równowagę psychiczną oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji narządów słuchu i wzroku.

Wyciąg z liści Bacopa monnieri (Brahmi)

Przyczynia się do poprawy koncentracji

i pamięci.

 

 

 

(Podane składniki dotyczą Sesji w tabletkach. Sesja suplement, pamięć, koncentracja, senność.).